• Wpisów: 89
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 177 dni temu, 22:02
  • Licznik odwiedzin: 23 634 / 733 dni
 
torisska
 
Hejka!
Dzisiaj przychodzę do Was z długo wyczekiwanym wpisem, a mianowicie ,,Moje Sposoby na Naukę". Jest to takie małe podziękowanie za to, że jest Was tu aż 15.000! Szczerze Wam powiem, że NIGDY bym się nie spodziewała, że aż tyle Was będzie. No, ale o tym później.
Przedstawię Wam 3 wskazówki, które mam nadzieję pomogą Wam w nauce.
1. Jest to sposób dzięki, któremu historia nie jest już dla mnie aż taka straszna. Jeśli się uczycie np. z książki to podkreślajcie wszystkie najważniejsze informacje. Zróbcie to dwoma kolorami np. zielony to daty, a żółty to jakieś ważne informacje. Mi osobiście to bardzo pomaga, więc mam nadzieję, że u Was też to się sprawdzi.
2. Często mam bardzo dużo słówek do nauczenia się np. z angielskiego. Moim sposobem na szybkie ich ,,wkucie" jest przepisywanie ich. Wiem brzmi to dosyć dziwnie, ale w rzeczywistości się sprawdza. Ja mam w pokoju tablice na mazaki, więc mam gdzie to robić, ale równie dobrze możecie to robić na kartce. Mi dzięki temu utrwala się ich pisownia i zapamiętuje je dość szybko. Jeśli Wam to nie wystarczy to dobrym sposobem są też fiszki czyli na jednej stronie po polsku, a na drugiej np. po angielsku.
3. Najbardziej oczywisty sposób czyli karteczki do zaznaczania. Zaznaczam nimi zadania domowe. One ratują mi życie! Mała karteczka wystająca z książki, a jednak tak pomocna xd. Dzięki nim w moim dzienniku w tamtym roku nie było ani jednego braku zadania. Zawsze w szkole mam je przy sobie.
Mam nadzieję, że tego typu wpisy Wam się podobają. Jeszcze raz Dzięki za te 15 tysięcy i widzimy się niebawem. Cześć!
o2.jpg

  •  
  • Pozostało 1000 znaków